Gå videre til indhold

Comfortable home in Sussex village

Louise Brugerprofil
Louise

Comfortable home in Sussex village

Helt hus
7 gæster4 soveværelser5 senge2 bade
7 gæster
4 soveværelser
5 senge
2 bade
Nem indtjekning uden vært
Tjek ind uden vært med keypad.
Louise er SuperHost-vært
SuperHost-værter er erfarne, højt vurderede værter, der er engageret i at give gæster et godt ophold.
Skinnende ren
12 nylige gæster sagde, at denne bolig var funklende ren.

Comfortable, family home in Sussex village. Walking distance to village shops, café and Cuckoo trail - a car free trail for cyclists/walkers. South Downs, Beach, Ashdown Forest, Brighton, Eastbourne all within 30 min drive.

Faciliteter

Gratis parkering på stedet
Køkken
Trådløst internet
Arbejdsplads med plads til bærbar computer
Hel bolig
You’ll have the space to yourself and will only share it with those you’re traveling with.

Overnatningsarrangementer

Soveværelse 1
1 dobbeltseng
Soveværelse 2
1 dobbeltseng
Soveværelse 3
2 enkeltsenge
Soveværelse 4
1 enkeltseng

Ledighed

75 omtaler

Nøjagtighed
Kommunikation
Renhed
Beliggenhed
Indtjekning
Værdi
David Brugerprofil
David
november 2017
Home from home
Kellie Brugerprofil
Kellie
juni 2017
This quintessentially English cottage in Horam met all of our expectations for lodging while traveling with a large family. We loved being able to sit in the living room, cooking in the kitchen, and visiting the nearby pubs. My husband I and particularly enjoyed running along the…
Carrie Brugerprofil
Carrie
juni 2016
Louise's home was lovely and we loved the neighborhood. Louise was easy to communicate with and answered any questions we had! She was welcoming and left us a note and a bottle of wine for our stay, as well as tons of brochures and menus for the area. The house was really cute…
Leon Brugerprofil
Leon
august 2019
A good family house with warming surroundings, just right for a family stay
Emma Brugerprofil
Emma
august 2019
Lovely space to stay in. We only spent the night and then went onto Dover for the ferry. House would be perfect for a longer stay.
Sylvain Brugerprofil
Sylvain
august 2019
accueil conforme à ce que Louise avait annonvé sur le site.
Louise Brugerprofil
Svar fra Louise:
heureux que vous ayez passé une bonne semaine! Nous avons certainement apprécié nos dernières vacances en France. Un énorme merci pour le vin que nous avons beaucoup apprécié!
august 2019
Deborah Brugerprofil
Deborah
august 2019
This was a great stay particularly if you have kids. The house is very homely with everything you need. Lots of toys and kids DVDs. There are also great places to visit with kids and a nice pub with lovely views with kids play area.

Med Louise som vært

United Kingdom, StorbritannienMedlem siden juli 2015
Louise Brugerprofil
75 omtaler
Bekræftet
Louise er en SuperHostSuperhosts er erfarne, højt vurderede værter, der giver fantastiske ophold til gæster.
We are a family with 3 small boys who like to travel, see new places and be outdoors. Our interests are nature, music and lego!
Interaktion med gæster
Please do 'phone or e-mail with any queries during your stay.
Sprog: English
Svarprocent: 100%
Svartid: inden for en time
Kommuniker altid via AirbnbFor at beskytte din betaling skal du aldrig overføre penge eller kommunikere uden for Airbnb's hjemmesiden eller app.

Nabolaget

Politikker

Ordensregler

Passer ikke til kæledyr
Ingen rygning, fester eller arrangementer
Indtjekning kan foregå når som helst efter 15:00 og udtjekning inden 11:00
Indtjekning uden vært med tastatur